» Z mého života «

Závislá na sirupech, práškách a Africké trávě

9. března 2015 v 15:43 | Lady I-Need-Hot-Tea-And-The-Bed
» Hii «

Než začnu psát, ráda bych vás ujistila, že Africká tráva je lék a ne nic jinýho. Děkuju. :D
... Jo, a ještě něco. Asi najdete pár překlepů, jelikož píšu na mámině notebooku, protože můj nějak chcípnul a nechce se mu fungovat... :/
Takže, jak už asi trošku plyne z nadpisu, jsem strašně nachcípaná. Začalo to už minulý týden a já si myslela, že to prostě přejde nebo že to jednoduše přežiju, jako vždycky. Ale když jsem v sobotu celej den odmítala jíst, protože jsem neměla hlad (u mě velice ojedinělý stav), byla jsem unavená, po bytě jsem skoro chodila zabalená jako na Severním pólu a všechen můj pohyb se smrskul na velmi časté návštěvy toalety, došlo mi, že asi teda ne, no. Ležela jsem v posteli, chtěla jsem vám napsat... Ale. To velké ale. Musela bych si sundat ty huňaté rukavice, co jsem si dala na zmrzlé ruce a vyhrabat se asi z pod 30 kilových peřin a dek, kterými mě mamka zasypala - což bylo prostě prakticky nemožné, takže píšu až teď.

Dneska jsem byla u doktorky - šourala jsem se tam asi hodinu - a ta se tvářila divně už jen, když jsem jí vyjmenovala co obsahovala má domácí léčebná kůra. (Sakra, píše se to s Ú nebo s Ů? :DD) Takže se musím pochlubit i vám, když už jsem z té postele jednou za den vylezla... Tuny horkých čajů, diviznový sirup, šalvějový sirup., bylinkové sirupy na kašel, ibalgin a další prášky, koukání na Twilight ságu a na Divergenci (BTW nejlepší filmy na světě :DD). A abych nezapoměla - velkou část tvořila tzv. Africká tráva. Jsou to prostě kousky usušené strašně vzácné trávy z Afriky (jak nepředpokládatelné, že?), kterou zalejete horkou vodou a pak to musíte za horka vypít. Jako nic dobrýho to zrovna nechutná, ale pomáhá to. V nepozorovaných chvílích jsem tu horkou vodu osladila jedním z těch sirupů a až potom si ale došlo, že máti říkala cosi o tom, že se to nesmí... Ale co už?

Abych se vrátila myšlenkami do ordinace - doktorka byla taky nemocná, takže k milému tónu měla daleko, ale nakonec mě prohlédla, i když jsme tam jeli až skoro na konci její pracovní doby. Po nás uzavřela přijímání pacientů. UFF. Asi bych někoho zabila. kdybych tam jela zbytečně. Napsala mi tunu prášků - některé na rýmu, některé na nachlazení a nekteré na kašel. (Mírně řečeno... V praxi to zní asi tak, jako by se Yetti rozhodnul kácet stromymotorovou pilou... :D) Pak jsem se ještě musela přeobjednat u dalších doktorů, kam jsem měla jít během týdne, protože má nakázáno týden nevystrčit tlapky z domu. Jo, ne že by mi to vadilo... :D

Už jsemtoho napsala až moc, takže se budu krotit, abych vás virtuálně nenakazila... :'DD
Čas si budu krátit koukáním na filmy a možná se i do něčeho začtu, když se mi bude chtít. Nevím, jak moc budu na compu, takže kdyby se tu neobjevovaly nové články, tak mě prosím omluvte. Děkuju všem. :)
Mějte se krásně a zkuste zůstat zdraví.. :)

Vaše Nikkííí :* 
 

Reklama
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending.

[Nikdo se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek,
ale každý může začít dnes a vytvořit nový konec.]Děkuju za ikonky a "podpisy" Monice!


★★★★★
☆☆☆☆☆